Staňte se součástí týmu a prožívejte nové zážitky!

Vážíme si vašeho zájmu, stát se součástí našeho týmu profesionálů a profesionálek. Na úvod jeden fakt. Jsme hrdí na to, co děláme a proto do týmu nebereme každého. MůjZnámý.cz si zakládá na kvalitním náborovém procesu řídícím se etickým kodexem, empatií a všeobecnými znalostmi.

Těm, kteří si věří, děkujeme, že jste nás oslovili. Dovolte nám, krátké představení. Jsme agentura MůjZnámý.cz. Za kterou stojí, spoluzakladatelé, projektová manažerka a hlavně vy – tým lidí. To, čím jsme, z nás děláte právě VY!

 

Díky našemu týmu fungujeme od roku 2014 a stali jsme se tak první velkou profesionální agenturou. Stále jsme jedničkou na trhu a tvoříme pravidla tohoto nového seriózního odvětví. Dnes zaměstnáváme několik desítek mužů a žen. Věkově 18 – 65 let, působíme po celé ČR, takže součástí spolupráce je i ochota cestovat.

Níže naleznete základní instrukce, jak by měl vypadat váš první kontakt s naší agenturou. Pokud se budete řídit našimi radami, zvýšíte tak možnost pravidelnosti vašich zakázek.

Základní předpoklady:

– dosáhnutí plnoletosti, nejlépe 21 let, horní hranice není dána

– čistý trestní rejstřík je samozřejmostí

– základní znalosti etického kodexu

– doložitelné profesní certifikáty, osvědčení, pracovní zkušenosti

 

Zašlete nám prosím vaše CV a kvalitní fotografie na email kariera(“zavináč @”)mujznamy.cz. Nemusí být profesionální, stačí, když jsou velmi pěkné. Pokud nám to bude dávat smysl, pobavíme se o podmínkách spolupráce.

Naše data

rozdáno úsměvů

nejstarší člověk databáze

na trhu No.

Malá ochutnávka našeho týmu

Jsme držiteli TOP databáze gentlemanů a slečen po celé ČR! Níže uvedené profily jsou ilustrativní, chráníme tak bezpečí a anonymitu našich lidí. Reálné profily zasíláme na email. Neváhejte se nám ozvat s poptávkou a vybereme společně správného člověka.

Jméno: Denisa
Výška: 169 cm
Vizuální věk: 28 – 33 let
Pozice: Advokát
Dosažené vzdělání:
JUDr. Vysoká škola
Taneční nadání: Disco, Latinskoamerické tance

Jméno: Klárka
Výška: 168 cm
Vizuální věk: 24 – 28 let
Pozice: Zdravotní sestřička
Dosažené vzdělání:
Bc. Vysoká škola
Taneční nadání: Latinskoamerické tance, Salsa

Jméno: Monika
Výška: 174 cm
Vizuální věk: 28 – 34 let
Pozice: Fotomodelka
Dosažené vzdělání:
Střední škola s maturitou
Taneční nadání: Latinskoamerické tance, Samba

Jméno: Karolína
Výška: 164 cm
Vizuální věk: 22 – 26 let
Pozice: Asistentka
Dosažené vzdělání:
Střední škola s maturitou
Taneční nadání: Standardní tance, Disco

Jméno: Kateřina
Výška: 171 cm
Vizuální věk: 38– 42 let
Pozice: Account Manager
Dosažené vzdělání:
Ing. Vysoká škola
Taneční nadání: Standardní tance

Snoubení velkého respektu práci Denči a jižanské krve, z ní dělá jednoho z nejlepších členů našeho týmu, který si stále drží příčku sta procent kladných referencí. Denisa je výbornou volbou pro právnický ples, ale i letní narozeninovou párty.

Klárka pracuje v nemocnici, avšak jejím snem je pomáhat postiženým dětem přímo v terénu. Stejně jako má pečovatelské pudy o nemocné, je i silnou oporou v páru.

Záleží ji hodně na tom, jak vypadá, co si oblékne. Aby také ne, když se živí profesionálním modelingem. Ač se může zdát, že je to jednoduchá práce – Monika je velice mazaná slečna, která přesně ví, kam směřuje.

Karolína je hodně živé děvče, které si umí udělat srandu samo ze sebe. Když jde však o hodně, umí se chovat jako profesionální distingovaná dáma. Jako asistentka je zvyklá na  komunikaci s podnikateli, kde využívá jazykových schopností.

Kateřina je živel se spousty koníčky. V práci je ve vedoucí pozici, avšak v životě se ráda nechá vést. Jak sama zmiňuje “Žena se má nechat životem jen unášet”.

Jméno: Robert
Výška: 186 cm
Vizuální věk: 29 – 35 let
Pozice: Voják
Dosažené vzdělání: Bc. Vysoká škola
Taneční nadání: Standardní tance, disco

Jméno: Jan
Výška: 188 cm
Vizuální věk: 28 – 34 let
Pozice: Creativ Director
Dosažené vzdělání:
Ing.  Vysoká škola
Taneční nadání: Standardní tance

Jméno: Tomáš
Výška: 191 cm
Vizuální věk: 31 – 36 let
Pozice: Freelancer
Dosažené vzdělání:
Střední škola s maturitou
Taneční nadání: Standardní tance, Disco

Jméno: Honza
Výška: 180 cm
Vizuální věk: 27 – 33 let
Pozice: Online specialista
Dosažené vzdělání:
Bc. Vysoká škola
Taneční nadání: Standardní a Latinskoamerické tance

Jméno: Petr
Výška: 184 cm
Vizuální věk: 25 – 30 let
Pozice: Osobní ochranka
Dosažené vzdělání:
Střední škola s maturitou
Taneční nadání: Disco

Robert povoláním voják je tvrdý chlap, který se však o ženu umí postarat jako o kytici růží. Dokáže s vámi jednat tak, jako byste byla jeho středobodem vesmíru. Žena v jeho ochranářských pažích pociťuje skutečné bezpečí.

Jan má rád vše nové a inovativní. A pokud to inovací dosud neprošlo, přemýšlí hned nad tím, jak věc zlepšit. Je kreativním ředitelem významné společnosti pro inovace a vývoj. Jan se postará, aby zábava měla vždy odpovídající úroveň.

Tomáš je podnikatel na vlastní pěst. Ví, že musí makat, aby dosáhl svých cílů. A co to je za cíle? Chce pracovat do svých třiceti osmi let, aby mohl dát své budoucí rodině maximum.

Smyslné názory a všeobecný rozhled. Tak lze jednou větou charakterizovat Honzu. Své prvotřídní znalosti nyní zhodnocuje jako Online specialista všech významnějších značek.

Chcete se cítit v bezpečí? Objednejte si Petra. Petr má od malička sen, stát se elitním členem URNA týmu a zatýkat zločince. Vhodný pro klienty, kteří se chtějí na akci dobře bavit.