Baví nás to, co děláme. A děláme to skvěle. Důkazem je, že díky nám už 6 let nejste sami. Poptávka je po nás vysoká a tak i my personálně rosteme. Školíme nové kolegy a kolegyně, které můžete vidět níže. Jde o opravdové profesionály a profesionálky, kteří si pravidelně přivydělávají jako seriózní doprovod do společnosti. Žádné čuňačiny u nás nehledejte, my chodíme rádi na plesy, svatby, obchodní večeře a jiné. Dokážeme být na akci vaší novou známostí, kamarádem i kolegou. Vše za podmínek etického kodexu.

Stačí zakliknout profily, které se vám líbí, uhradit poděkovné agentuře, která nás školí a následně vám dorazí emailem telefonní číslo na konkrétní kolegy. Pak už je jen a pouze na vás, kdy zavoláte a domluvíte se s vybraným doprovodem na podmínkách, jako je čas, místo, dress code a cenu za doprovod, kterou si držíme všichni vždy v rozmezí 400 – 900 Kč / hodina, dle délky zakázky.

Těšíme se na mnoho příjemných společných chvílí.

Označte si profily lidí, které chcete zakoupit a následně uhraďte částku kliknutím na červenou ikonku s celkovou částkou v pravém dolním rohu
Radek V.

Radek V.

Vizuální věk: 40 - 45 let
Výška: 180 cm
Zaměstnání: Projektový manažer
Jazykové znalosti: ČJ, RJ

Mám smysl pro organizaci a pořádek. Jsem týmový hráč a ve společnosti se cítím dobře. Díky svým profesním zkušenostem disponuji podrobnou znalostí elektroniky, například stavbou modulů.

Mezi mé koníčky patří letectví a motocykly. Dále se ve volném čase věnuji esoterice a péči o zahradu.

Jakub J.

Jakub J.

Vizuální věk: 30 - 35 let
Výška: 180 cm
Zaměstnání: Osobní trenér
Taneční nadání: Klasické, společenské tance, disco
Jazykové znalosti: ČJ, AJ

Milý společník se smyslem pro humor a uměním naslouchat, se kterým se nikdy nebudete nudit.

Chcete být ve společnosti dobře reprezentována a v soukromí najít spřízněnou duši? Nabízím mnoho možností, jak zajímavě strávit Váš čas v mé společnosti. Ale ať už se setkáme při jakékoliv příležitosti, tak garantuji vystupování na úrovni, zdvořilost, dobrou náladu a příjemnou atmosféru.

Igor N.

Igor N.

Vizuální věk: 40 - 45 let
Výška: 184 cm
Zaměstnání: Herec, příležitostně model
Taneční nadání: štandardné, disco
Jazykové znalosti: SJ, ČJ, RJ

Venujem sa profesionálne herectvu a príležitostne i modelingu. Hudobnú tvorbu mám v tejto dobe ako koníčka. Aktívne sa venujem osobnému rozvoju a duchovnej oblasti. 
Milujem prírodu a všetko s tím spojené. Často chodím naboso a som náturista. Veľmi rád mám rozhovory na tému osobného rozvoja a „vnútorného sveta“.

Som veľmi empatický, komunikatívny, príjemný, bezprostredný a spoločenský človek. Mám rád nenútenú pohodovú, priateľskú atmosféru a rád ju navodzujem.

Anna T.

Anna T.

Vizuální věk: 20 - 25 let
Výška: 170 cm
Zaměstnání: Zubní instrumentářka
Taneční nadání: klasické, disco
Jazykové znalosti: AJ - mírně pokročilá

Jsemm nekonfliktní, společenská a velice komunikativní. Jsem také empatická a dokážu naslouchat, tím na schůzce umím vytvořit příjemnou a nenucenou atmosféru.

Mám ráda cestování, nakupování, módu, ráda si čtu, povídám, trávím čas s přáteli a rodinou. Moje práce je pro mě velmi důležitá a naplňuje mě. 

Erika P.

Erika P.

Vizuální věk: 25 - 30 let
Výška: 170 cm
Zaměstnání: Krupiér, hosteska
Taneční nadání: klasické tance, disco, pop
Jazykové znalosti: NJ - středně pokročilá, IT - začátečník

Jsem aktivní, přátelská a krásná žena, která ráda poznává nové lidi a těší se na nové zážitky.

Ráda cestuji, zajímám se o všechny světové kultury. Poznávám nové lidi a žiji naplno. Mám zkušenosti s několika sportovními aktivitami: tenis, squash, fitness, jóga, kickbox, kolo, lyže. Nejoblíbenější kuchyně je italská, nepálská a sushi.

Karel S.

Karel S.

Vizuální věk: 35 - 40 let
Výška: 180 cm
Zaměstnání: Policie ČR
Taneční nadání: klasické tance, club dance
Jazykové znalosti: SLO, UKR, POL, NJ, AJ

Jsem společenský a rád poznávám nové lidi. Rád se směji a baví mě lidé se smyslem pro humor. Nebojím se žádné výzvy a jsem upřímný a otevřený ke konverzaci na jakékoliv téma. Rád zajdu na společenské akce jako svatby, plesy nebo jiné kulturní události. Nebráním se ale ani pracovním schůzkám nebo dovoleným. 

Nejsem žádný sportovní nadšenec a netrávím hodiny ve fitness centrech. Cvičím, ale jen pro své zdraví a pro svůj dobrý pocit. V létě se rád se projedu na kole nebo si zaplavu v bazénu a v zimě jezdím na hory. Vše ale jen rekreačně protože jsem toho názoru, že nic se nemá přehánět.

Kamil M.

Kamil M.

Vizuální věk: 35 - 40let
Výška: 180 cm
Zaměstnání: Pracovník bezpečnostní agentury, freelancer
Taneční nadání: klasické tance
Jazykové znalosti: NJ - plynule

Jsem dochvilný a mám rád přesnos, pořádek a když má vše svůj systém. Když se na něčem domluvím, tak to platí! Rád zajdu do restaurace, divadla či na ostatní společenské akce. 

Velmi rád sportuji, miluji především plavání a cyklistiku. Rád tedy zajdu i na sportovní událost. Nemusím však kočky a psy. 

Nikola A.

Nikola A.

Vizuální věk: 26 - 28 let
Výška: 160 cm
Zaměstnání: Asistentka investora
Taneční nadání: klasické tance
Jazykové znalosti: AJ - středně pokročilý

Díky svému zaměstnání mám perfektně zvládnuté chování a společenské vystupování. Ráda překonávám limity a z tohoto důvodu pro mě není snad nic nemožné. Ráda chodím na večere, společenské večírky, svatby, plesy i do divadla.

Miluji cestování, ráda tancuji a sportuji. V minulosti jsem závodně lyžovala a hrála tenis. V tuto chvíli se těmto sportům věnuji stále, bohužel však již ne na profesionální úrovni. 

Mikuláš F.

Mikuláš F.

Vizuální věk: 55 - 60 let
Výška: 182 cm
Zaměstnání: Operátor/PC a následná analýza možných krizových situací
Taneční nadání: klasické a standardní tance
Jazykové znalosti: NJ - plynule

Jsem optimista a ve společnosti se cítím přirozeně. Mám široký „záběr“ různých druhů povahových skupin lidí. Působím klidným a rozvážným dojmem, to ale neznamená, že nemám smysl pro humor a nejsem introvert.

Miluji cestování a poznávání odlišných kultur a zvyků navštíveného místa. Mám rád pohyb, turistiku, plavání, tanec, cyklistiku a fotografování a to vše spojené v cestování.

Hana V.

Hana V.

Vizuální věk: 25 - 30 let
Výška: 178 cm
Zaměstnání: Podnikatelka ve stavebnictví
Taneční nadání: klasické tance, latina, disco
Jazykové znalosti: AJ - plynule

Mám ráda, když můžu jít svou vlastní cestou, učit se z vlastních chyb, spoléhat sama na sebe a získávat nové zkušenosti. Tím stále překonávám své strachy a psychické bloky a to mě posouvá dál. 

Ráda navštěvuji kurzy sommeliérství a degustátorství, kde se učím o tom, jak přistupovat k vínu od zpracování hroznů až po jeho servis. S touto zálibou jsou přímo spojené další aktivity jako turistika po Jižní Moravě a láska k folkloru a původním tradicím. Ráda čtu knihy, chodím do divadla, na koncerty,  cestuji i sportuji.

Iveta D.

Iveta D.

Vizuální věk: 25 - 29 let
Výška: 167 cm
Zaměstnání: HR Specialist
Taneční nadání: klasické tance, disco
Jazykové znalosti: AJ, RJ

Díky své profesní dráze jsem schopna vést konverzace na různá témata. Stejně tak si se zájmem rozšířím své obzory o nové poznatky. Jsem velice empatická a nezkazím žádnou zábavu. Ráda chodím na svatby, večírky, business setkání, do divadla i na koncerty a výstavy. 

Má práce je mým koníčkem, proto se i volnočasově ráda začtu do zajímavého článku z oblasti řízení lidských zdrojů či navštívím nějaký zajímavý workshop. K dalším zájmům patří cizí jazyky, cyklistika, návštěvy divadla, kina či ochutnávka vín. 

Martin Š.

Martin Š.

Vizuální věk: 24 - 29 let
Výška: 178 cm
Zaměstnání: Inovační konzultant
Taneční nadání: klasické tance - základy
Jazykové znalosti: AJ - plynule, NJ - základy

Jsem férový a sympatický muž a nebudete se se mnou nudit na žádné společenské události. 

Mezi mé největší koníčky patří jednoznačně sport, přičemž tím nejoblíbenějším je tenis, který jsem hrál závodně a působil i jako trenér. Mezi další záliby patří cestování, četba, filmy a čas s přáteli. 

Alena C.

Alena C.

Vizuální věk: 24 - 28 let
Výška: 170 cm
Zaměstnání: Podnikatelka
Taneční nadání: Klasické tance, POP, dance
Jazykové vlastnosti: NJ –pokročilá, AJ - pokročilá

Jsem sympatická, energická a společenská žena, která se nebojí zkoušet nové věci a poznávat nové lidi. Jsem tou pravou volbou pro plesy, svatby i klidný večer ve společnosti přátel. 
 

Ráda sportuji, miluji chvíle při knížce i dlouhé procházky na čerstvém vzduchu se svým psem. Mám spoustu cestovatelských cílů, které si postupně plním a ráda si o nich povídám. 

Jaroslava Z.

Jaroslava Z.

Vizuální věk: 40 – 44 let
Výška: 174 cm
Zaměstnání: Pracovnice ve státní sféře – Mateřská školka
Taneční nadání: Průměrné
Jazykové vlastnosti: AJ – začátečník

Jaroslava je atraktivní žena, která si umí život vychutnat. Je společenská, zábavná a komunikativní. Drží se svých hodnot a pravidel, které má rozumně nastavené. 

Miluje tanec, hudbu, životní ruch. Ráda bude doprovodem na plesy, luxusní večírky, kulturní akce. Svoji vizuální atraktivitu ráda využívá dlouhými a hlubokými pohledy.

František W.

František W.

Vizuální věk: 49 - 59 let
Vizuální výška: 175 cm
Zaměstnání: OSVČ
Taneční nadání: Standartní tance

Jsem charismatický, zábavný, vtipný, přátelský, přímý, umím si získat důvěru i pozornost. 

Mezi mé záliby patří posilovna, příroda, sport pro zábavu, ale i pojídání chilli papriček (jezdím na mistrovství ČR a SR), Rád připravuji pohoštění: sushi, nakládané sýry. Mám rád kulturu - návštěvy divadel, muzeí, výstavy. 

Tomáš B.

Tomáš B.

Vizuální věk: 48 – 58 let
Výška: 185 cm
Zaměstnání: Podnikatel ve stavebním průmyslu
Taneční nadání: Soutěžní úroveň 
Jazykové vlastnosti: AJ – středně pokročilý, NJ – středně pokročilý, RU – středně pokročilý

Tomáš je veselým, zábavným a především naprosto excelentní tanečníkem, který je vhodný na plesy a veškeré akce, které chcete, aby dopadly výborně!

Jde o tanečníka, který vyhrává taneční soutěže, zároveň však díky své taneční škole dokáže ženu vést tak, aby si večer maximálně užila. Tomáš ji opatrně a s lehkostí provede profesionálně po tanečním parketě tak, že sklidíte aplaus.

Tereza O.

Tereza O.

Vizuální věk: 24 – 27 let
Výška: 172 cm
Zaměstnání: Práce v oblasti pojišťovnictví
Taneční nadání: Balet, Latina, klasika i street dance
Jazykové vlastnosti: AJ – plynule, FR - plynule

Ráda poznávám nové a zajímavé osobnosti a jejich osudy. Ráda také komunikuji v cizím jazyce, i proto ráda cestuji a objevuji nové kultury. 


Nyní jsem žila několik měsíců na Maltě, kde jsem mohla komunikovat pouze v Angličtině. Stejně tak mi není cizí ani francouzský jazyk, nejvíce se mi líbí jejich šarmantnost a gentlemanství.

Štěpánka K.

Štěpánka K.

Vizuální věk: 37 – 44 let 
Výška: 178 cm
Zaměstnání: Ekonom specialista
Taneční nadání: Klasické tance
Jazykové vlastnosti: AJ –pokročilý

Miluji život! Jsem velmi upřímná, společenská, velmi aktivní. Mám hodně přátel, jsem velmi diplomatická a i proto se mi lidé často svěřují.

Ráda fotím a jezdím na motorce. Miluji auta, běh, in-line. Po tom, co děti odrostly, jsem si teprve začala užívat života.

Roman Z.

Roman Z.

Vizuální věk: 40 – 45 let 
Výška: 178 cm
Zaměstnání: Profesionální herec v reklamách a pořadech
Jazykové vlastnosti: AJ - písmem, RJ - slovem 

Roman je zkušeným gentlemanem, který mistrně reprezentuje sebe a svoji drahou polovičku. Vhodný pro soukromé aktivity, tak i pro příkladné večeře v párech či s obchodními partnery. 

Ve volném čase se věnuje zábavě, sportu a všem spontánním záležitostem.

Radek M.

Radek M.

Vizuální věk: 45 - 55 let 
Výška: 184 cm
Zaměstnání: Key account manager, obchodní zástupce
Taneční nadání: standartní a latinské tance

Jsem společenský typ, rád chodím do divadla, kina, na večeře a tam, kde je spíše více lidí než samota. Umím naslouchat a řešit případné problémy.

Hraju v hudební skupině – hrajeme písničky Jiřího Schelingera a rád si skládám své písničky. Cestování mi také nedělá žádný problém.

Pavel H.

Pavel H.

Vizuální věk: 35 – 40 let 
Výška: 176 cm
Zaměstnání: Dobrovolná činnost v neziskovém sektoru, práce v administrativě
Taneční nadání: Průměrné

Pavel je vhodný jako doprovod na firemní večeře, reprezentativní večírky a plesy či volnočasové aktivity.

Hrál ve dvou filmech a seriálech a v deseti reklamách, je častým organizátorem a pořadatelem nejrůznějších kulturních akcí a sportovních soutěží. Mezi jeho zájmy můžeme zařadit volejbal, tenis, bowling, našel se i v psychologii a filosofii. 

Miroslav H.

Miroslav H.

Vizuální věk: 50 - 55 let 
Výška: 179 cm
Zaměstnání: Ekonom specialista
Taneční nadání: Klasické tance, disko
Jazykové vlastnosti: NJ –pokročilý

Jsem velmi aktivní a sportovně založený člověk. Mám rád společnost, jsem empatickým a zábavným společníkem pro jakoukoliv událost. 
 

Miluji hokej pasivně, jízdu na kole v různých lokalitách ČR, chalupaření, plavání v přírodě, lyžování, fotbal, tenis i stolní tenis rekreačně a i vaření. Láskou je také cestování, to je však závislé na počtu volných dní.

Martina Š.

Martina Š.

Vizuální věk: 34 - 38 let 
Výška: 170 cm
Zaměstnání: Asistent prodeje
Taneční nadání: klasické tance, latinskoamerické, disko
Jazykové vlastnosti: NJ, RJ – středně pokročilá

Pokud sháníte elegantní dámu na doprovod, jsem ta pravá volba pro Vás. Jsem otevřená, naslouchající, přátelská a komunikativní. Zajdu na společenské akce, ale i na firemní večírek. 

Tanec mám ráda od narození, stejně jako upřímnost a dobrou náladu. Mé hobby je fitness, plavání, joga, ale pro lyžování nemám nadání.

Marie T.

Marie T.

Vizuální věk: 40 - 45 let 
Výška: 170 cm
Zaměstnání: Krupiér
Taneční nadání: základní klasické tance, jazzdance
Jazykové vlastnosti: NJ – středně pokročilá

Jsem empatická, kamarádská, společenská. Jsem abstinent a nekuřák. Zásadní je pro mne pozitivní přístup k životu a práce na osobním rozvoji.

Na přání rodičů jsem se vyučila cukrářskému řemeslu, ale mému srdci byla vždy blízká hudba, proto nyní nejvíce naplňuje můj život. Ráda si vychutnám dobrou kvalitní kávu a čokoládu.

Lucie V.

Lucie V.

Vizuální věk: 28 – 32 let
Výška: 160 cm
Zaměstnání: Obchodník
Taneční nadání: klasický styl, vysoké pohybové nadání
Jazykové vlastnosti: AJ – pokročilý

Jsem společenská, komunikativní, zábavná a ráda poznávám nové lidi. Jsem nejen zábavnou společnicí, ale umím i naslouchat. 

Mám ráda tanec, sport, procházky při západu slunce, kino a divadlo. Ráda vařím a experimentuji v kuchyni. Mou vášní jsou filmové večery a cestování. 

Uhradit částku